Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 08, 2009 9:37 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
otrzymałem dzisiaj ciekawego e-maila
zaczyna się od JA PANI a później BYŁEM ŻONATY
przeczytajcie zresztą sami
Ja pani Hajar Karam obywatelem Dubaj ale obecnie zamieszkały w Zjednoczonym Królestwie. Byłem żonaty z późnego Farooq Karam błogosławionej pamięci Kto był odkrywca ropy w Arabii Saudyjskiej oraz na dwanaście lat, zanim zmarł w 2001 roku. Byliśmy małżeństwem na dwanaście lat bez Dziecka; zmarł po krótkiej chorobie, że trwał tylko cztery dni. Od Jego śmierci Ja również były zarówno walka z Rakiem i fibroid problemów. Kiedy mój mąż późno żyje on złożony znaczne kwoty
Pieniądze wartości US $ 8.5Million z banku w Zjednoczonym Królestwie, które Odziedziczony po jego śmierci.

Ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że mam tylko 1 miesiąc do życia ze względu na moją dolegliwość. Po znanych mojej choroby postanowiłem oddanie tego funduszu na rzecz miłości / sierociniec domu, poświęcone islamu czy Bóg obawiając indywidualnych, które będą korzystać z tych pieniędzy w sposób będę polecić nim. Chcę to organizacja indywidualnych lub do wykorzystania tych pieniędzy w funduszu do szczerości
Charity domów (motherless domy), sierocińcach i wdowy. Wziąłem niniejszej decyzji, ponieważ nie mam dziecka, że będzie dziedziczyć te pieniądze i krewni mojego męża są do radykalnej organizacji i nie
Chcesz sytuacji, gdy te pieniądze będą wykorzystane w bestialski sposób, więc powody tej decyzji pogrubione. Proszę, módl się za mnie do odzyskania jak Twoja modlitwa będzie duży krok naprzód w mojej uplifting ducha.

I nie potrzeba żadnego telefonu w tej kwestii z powodu mojego stanu zdrowia, które poważnie wpłynęły mojej wypowiedzi, a także z powodu obecności krewnych mojego męża zawsze wokół mnie. I don't
Chcesz wiedzieć o nich tego rozwoju. Kiedy tylko otrzymamy odpowiedź mam ci dać kolejne dyrektywy, co robić i jak się o Actualizing tego projektu. Będę również polecić mojego prawnika, aby złożyć wniosek w Twoim imieniu do banku, w którym środki zostały zdeponowane na transfer pieniędzy do Ciebie na ten cel. Chcę, żebyś zawsze modlić się za mnie. Wszelkie opóźnienia w odpowiedzi dadzą pokój w zaopatrywaniu w
Organizacja lub indywidualnych poświęcony na ten sam cel.

Do czasu słyszę od Ciebie przez e-mail, moje marzenia się prostokątnie odpoczynku na twój plecy. Prosimy o odpowiedź na mój adres e-mail Yahoo,

nie podaję adresu zwrotnego
fajne tłumaczenie, ale jak się niedawno okazało bardzo wielu ludzi dało się skusić takim głupotom i później jak się okazuje pierzemy kasiorę i musimy się ostro tłumaczyć, a do tego mamy ładnych parę lat do odsiadki


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.014s | 15 Queries | GZIP : Off ]