Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ujawniamy się
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 3:31 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Ja już się odtajniłem w załączonej wyżej instrukcji obsługi ;)
Kto następny odważny?

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr kwi 30, 2008 8:14 pm przez RychO, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 5:26 pm 
Offline
Pierwszy Sympatyk
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 10:10 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Gdynia
RychO napisał(a):
Ja już sie odtajniłem w załączonej wy?ej instrukcji obsługi ;)
Kto nastepny odważny?


Ja nie musze sie odtajniać:-)

Imię podano z boku, nazwisko - ba! to samo od lat niezależnie od zmian stanu cywilnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Szukamy sie
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 5:39 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Mnie sie udalo, dzieki portalowi. juz teraz to nie tylko Cecylka. Dostalam mnostwo sympatycznych maili przed Swietami. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 6:03 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Nie widzę powodów bym miał sie ukrywać, gdzieś tam w naszej klasie jestem np pod imieniem i nazwiskiem i dobrze mi tak. Podzielam zdanie kolegi, że nasza klasa jest dobra ale do poziomu szkoły licealnej. Ilość fotek jakie można wkleić jest powalajšca.jedyny plus,że można odszukać dawnych kolegów, których nie zawsze daje sie odszukać przez Google


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 6:10 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Waldi napisał(a):
Nie widze powodów bym miał sie ukrywaae, gdzieP tam w naszej klasie jestem np pod imieniem i nazwiskiem i dobrze mi tak. Podzielam zdanie kolegi, ?e nasza klasa jest dobra ale do poziomu szkoły licealnej. IloPae fotek jakie mo?na wkleiae jest powalajšca.jedyny plus,?e mo?na odszukaae dawnych kolegów, których nie zawsze daje sie odszukaae przez Google

Czyli na Naszej Rybackiej Stronie, wolisz zachować anonimowość. Można i tak, ale po co? Zresztą... mogę ustawić ten watek, aby go widzieli tylko zalogowani... ale... po co?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ujawniamy sie
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 7:30 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Witam i pozdrawiam. Ujawniam sie: Zelislawa Krantz z d. Majorczyk.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 7:36 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
dobrze,że zajrzałem ponownie bo jeszcze bym robił tu za tajniaka. Myślałem,że jest to widoczne w profilu , ale dawno tam nie zaglądałem bo i po co.
A wiec witam wszystkich i pozdrawiam

Waldemar Oleksiak
:D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2007 8:05 pm 
Offline
Trzeci
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 21, 2006 7:17 am
Posty: 109
Lokalizacja: Puck
Bardzo dobry pomysł jest on.
Już na kilku hobbystycznych forach doszliśmy do analogicznego wniosku.
Kłaniam Janusz Labuda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 9:24 pm 
Offline
Młodszy Rybak

Dołączył(a): N paź 29, 2006 10:36 am
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin
Ci co mnie znają wiedzą co to Uciech.Marek Uciechowski.Studiowałem w latach 1974-91(tak tak to nie pomyłka,mogę udowodnić). Dla zainteresowanych 504126722. Nie dzwonić miedzy 2.00 a 4.00(wtedy Śpię).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 8:53 pm 
Offline
Drugi
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 21, 2006 4:46 pm
Posty: 332
Lokalizacja: Szczecin
Nawet jako zawodowy tajniak sie nie ukrywałem, to dlaczegó? teraz?
Anegdota z życia wzieta: Idźcie na Osiedle Szafera w Szczecinie i przyjrzyjcie sie pustym tabliczkom przy guzikach domofonów. Patrzcie uważnie, bo nie wszystkie są puste. Te klatki, w których znajdziecie najwiekszą ilość nazwisk, najprawdopodobniej zamieszkałe są przez "niebieskich". Dlaczego tak? Bo oni dobrze wiedzą, ?e "ukrywanie się" nie skutkuje wobec złych ludzi. To ci uczciwi mają problem ze znalezieniem sobie podobnych (dotyczy tylko problemu "anonimowych" domofonów).
Jeśli chodzi o "klase" - mam za sobą nauke w 4 różnych klasach 3 szkół podstawowych w dwóch miejscowościach. Myślicie, że mi łatwo? Nawet nie znalazłem swoich klas. Dopiero kilka dni temu odszukała mnie koleżanka z jednej z nich - ale chodziliśmy też razem do liceum. Ci, którzy zaprosili mnie - generalnie znają mnie "inaczej". Np. poprzez fakt, ?e mieszkałem w Płotach...
Jeśli zaś ktoś ma problem z "wotim" - może pisać mi per Banan. "Woti" wzięło sie stąd, że jako początkujący internauta używałem zdrobnienia, którym obdarzyły mnie córki w początkach swojego mówienia. Dzisiaj pochwale się, że "Wojciech Banaszak" googluje sie całkiem nieżle, może nawet lepiej ni? "POR" (ale mam nadzieje, ?e to sie zmieni). Może także z Waszą pomoca...

_________________
Możesz myśleć po, ale lepiej przed...
Spiesz sie kochać ludzi - tak szybko odchodzą...
Absolwenci - łączcie się!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 2:35 am 
Offline
Młodszy Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 2:14 am
Posty: 5
Lokalizacja: St.Catharines-Ontario;Szczecin
Z wielka przyjemnoscia sie "odtajniam" - Beata Kucharska, w czasach Rybactwa (1977-1982)- Beata Stolowicz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 6:08 am 
Offline
Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 5:30 am
Posty: 32
Lokalizacja: Windsor, Ontario
Wlocznik to po prostu Jan Korkuc albo Pan Janek z czasow 1975-80. Cholernie przyjemna strona, ciesze sie, ze na nia trafilem; szkoda, ze tak pozno ale lepiej pozno niz wcale. Musze Wam powiedziec, ze ogladam ja od kilku dni, szczegolnie zdjecia i byl to powod spoznienia sie na bal sylwestrowy 3 dni temu. W miare mozliwosci czasowych postaram sie dorzucic to i owo. Pozdrawiam wszystkich, Hej,Hej!!! :lol: :lol:

_________________
www.faux-ever-finishes.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 6:43 am 
Offline
Młodszy Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 2:14 am
Posty: 5
Lokalizacja: St.Catharines-Ontario;Szczecin
Hej Hej tez sie ciesze, ze tutaj trafilam. Pozdrawiam wszystkich goraco, zycze pomyslnosci w Nowym Roku. Oraz:
Ciepełka ?dziebełka w codziennych piekiełkach, by zapach w jodełki igiełkach móc czuc!!!!
Szczegolnie pozdrawiam Sasiada z Windsor - to nie tak blisko, ale tez w koncu Ontario! Ciekawa jestem ilu nas Rybakow wyladowalo w Kanadzie? Ja co prawda od wielu juz lat jestem raczej Rybakiem Sentymentalnym, bo jakos w tej Niagarze ryb nie znalazlam i zajelam sie turystyka :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2008 8:03 pm 
Offline
Rybak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 12:39 pm
Posty: 22
Beata napisał(a):
Z wielka przyjemnoscia sie "odtajniam" - Beata Kucharska, w czasach Rybactwa (1977-1982)- Beata Stolowicz.


hmmmmm.

czy to przypadkiem nie Ciebie miałem w kajaku na Drawie ????

innym Rybakom tylko powiem,że co gałąź nad nami to Beata (chyba ??) łapała te gałąź i kajak sie wywracał :P

Beato - ruszył nasz rocznik
zapraszam tu
http://nasza-klasa.pl/school/132814/20

_________________
"TooOld": Transforming Organism Optimized for Observation and Logical Destruction

Muszlowce :
http://www.tooold.ayz.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2008 5:38 am 
Offline
Młodszy Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 2:14 am
Posty: 5
Lokalizacja: St.Catharines-Ontario;Szczecin
Krzysztofie! Powinnam chyba to pisac na PW tylko do Ciebie, ale nie moge sie powstrzymac. Skoro poruszyles sprawe splywu Drawa publicznie musze i ja publicznie odpowiedziec :D Po prostu ratuje swoj honor :D
Otoz, Moj Drogi w tym wypadku wybitnie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia! Ja widzialam to zupelnie inaczej siedzac przed Toba na tym kajaku... Slyszlam komendy, ktore wykonywalam: Trzymaj sie !! ( w domysle galezi), Pusc!Trzymaj sie! Pusc! I w posumowaniu: O k... lezymy!
A woda miala chyba z 8 czy 9 stopni...
Jednak mamy co wspominac i bylo super!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2008 6:24 am 
Offline
Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 5:30 am
Posty: 32
Lokalizacja: Windsor, Ontario
Pozdrawiam rodaka z Ontario. Nie jest ono wcale takie duze i bardzo nie dawno przejezdzalem przez Twoje miasto w drodze na narty do NYStates, niedaleko Albany. Szkoda, ze nie wiedzialem bo bym chociaz zatrabil. Pozdrawiam i mam nadzieje kedys sie spotkac. :D :D :D

_________________
www.faux-ever-finishes.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 05, 2008 7:22 am 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
RychO napisał(a):
Ja ju? sie odtajniłem w załšczonej wy?ej instrukcji obsługi ;)
Kto nastepny odwa?ny?

Nigdy nie byles tajny. Ja tez nie. Jak kto chce to niech patrzy na stronke O Nas


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 05, 2008 1:18 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
wiskawa napisał(a):
Nigdy nie byles tajny. Ja tez nie. Jak kto chce to niech patrzy na stronke O Nas

Tys prowda :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 04, 2008 10:50 pm 
Offline
Rybak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 04, 2008 10:44 pm
Posty: 22
Czesc, naziwam sie Leon Grubišić, jestem z Splitu w Chorwacji. Dobrze sie balile i uczile na naszej uczelni od 1989 do 1994 roku. Przepraszam za moj jezik Polski. Tears badam ryby w Institucie oceanografii rybactwa w Splicie, mam zone Polke (curke rybaka z Ustki). Ania wynajmuje nasze apartamenti na wyspie Ciovo kole Trogiru. Na ryby chodze nie tylko sluzbowo. Co jakisz czas jestem na uczelni z wykladamy. Pozdrawiam wszistke rybaczki i rybakow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 05, 2008 10:05 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Witamy na pokładzie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: do Leona
PostNapisane: Wt maja 06, 2008 10:27 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Witaj i pozdrawiam
a może widziałeś fajny reportaż w telewizji o studencie pracującym w instytucie poza Polską i majacym za żonę córke rybaka z Ustki. To nie o tobie było?????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 06, 2008 11:23 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Wiesz co Waldi, moze zadam Tobie pytanie?Czy kazdy Polak co zostal w Polsce jest uczciwym Polakiem? Wyczuwam, ze zostajac w Polsce robicie z siebie bohaterow wielkiej klasy... ja uwazam, ze zostac w kraju i kombinowac to jest ale wielka WYGODA a czasem niestety nieuczciwosc, bojac sie zycia poza granicami kraju, a wiec co tchorzostwo...wystarczy poczytac ONET.pl co tam wyprawiacie??? Zostac w kraju i moze byc nieuczciwym to zadne bohaterstwo...Nie robcie z siebie bohatrow, bo to duzy znak zapytania???Tu niestety uczciwa praca, uczciwy czlowiek ...i uczciwy zarobek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 07, 2008 10:42 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Hej Sławciu
Chyba mnie żle zrozumiałaś. Akurat reportaż o koledze z rybactwa był bardzo sympatyczny i z przyjemnością go obejrzałem, a opowiadał o życiu zarówno w Polsce jak i poza nią.
A teraz odpowiadam na pytanie. Nie każdy Polak który jest, czy mieszka w Polsce jest uczciwy. Nie ma kraju gdzie by mieszkali tylko i wyłącznie ludzie uczciwi . A mieszkania w Polsce absolutnie nie uważam za żaden wyczyn bohaterski.Na temat mieszkania poza Polską też mam troszeczkę pojęcia. Zdażyło mi sie mieszkać kilka ładnych lat na terenie USA i wcale nie narzekam ,że tam mieszkałem.Zdobyłem wiedzę i doświadczenie i nauczyłem się też tolerancji o jaką ciężko w Polsce.
Pozdrawiam :D Waldi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 10, 2008 12:49 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Dzieki Waldi. Ale jak czytam Onet.pl, co w kraju sie dzieje to jest po prostu przykro a czasem to wkurza. Pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 10, 2008 1:24 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Leon napisał(a):
Czesc, naziwam sie Leon Grubišić, jestem z Splitu w Chorwacji. Dobrze sie balile i uczile na naszej uczelni od 1989 do 1994 roku. Przepraszam za moj jezik Polski. Tears badam ryby w Institucie oceanografii rybactwa w Splicie, mam zone Polke (curke rybaka z Ustki). Ania wynajmuje nasze apartamenti na wyspie Ciovo kole Trogiru. Na ryby chodze nie tylko sluzbowo. Co jakisz czas jestem na uczelni z wykladamy. Pozdrawiam wszistke rybaczki i rybakow.

Za moich, nieco wcześniejszych czasów, na Wydziale studiował Peter Dragojewić z wyspy Korczula. Też ożenił się z Polką (chyba absolwentką Akademii Medycznej w Szczecinie). Może coś wiesz, co u niego słychać?
Pozdrowienia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Wszechrybak :)
PostNapisane: Pt maja 23, 2008 9:21 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
imię: Hej Hej
nazwisko: Rybacy!

Logujemy się na nasza-klasa.pl
Znajdujemy (funkcja szukaj na górze strony z prawej)
I... zapraszamy do znajomych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 23, 2008 2:01 pm 
Offline
Drugi
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 21, 2006 4:46 pm
Posty: 332
Lokalizacja: Szczecin
No, to chyba wróciłem na pokład.
1/ Wypowiedź Sławki nieco mnie wkurzyła, bo niewielu znam Polaków, którzy robią z siebie bohaterów z powodu tu pozostania... Może znam niewłaściwych ludzi ;) Waldi nigdy taki nie był, na szczęście... I fajnie, że się to nieporozumienie wyjaśniło. Naprawdę'm rad :)
2/ Kolega z Jugosławii - oby więcej Was się odzywało, i nie jest dla mnie ważne, że czasem łamiecie ten nasz "szelestnik". Ważne, ze Was rozumiem - ja po Waszemu ni w ząb nie potrafię, więc i tak jesteście językowo lepsi :)

_________________
Możesz myśleć po, ale lepiej przed...
Spiesz sie kochać ludzi - tak szybko odchodzą...
Absolwenci - łączcie się!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 24, 2008 6:24 am 
Offline
Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 5:30 am
Posty: 32
Lokalizacja: Windsor, Ontario
Rowniez melduje swoj powrot na poklad.

_________________
www.faux-ever-finishes.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.018s | 14 Queries | GZIP : Off ]