Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr paź 15, 2008 9:52 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Gościu- Miło mi, że o mnie napisałeś. Faktycznie jestem nieco zdezorientowana. W rybactwie jest trochę nakazów, zakazów. Siadam i muszę przemyśleć. PORTAL RODZINNY - to jak moje Ukochane Dziecko.Nie jak ale jest Ukochane - żle się wyraziłam. Nie opuszczę PORTALA - tylko jakaś niemota się z niego stała. Może jednak ta fuzja byłaby dobra - dwa działy różne w jednym Forum. Przepraszam to są moje osobiste dywagacje. Zaczynam coś pisać bo zwariuję. Szkoda każdego dnia i godziny. Nie chodzę do znajomych - bo oni jakoś stracili ze mną kontakt, a może ja z nimi??? 0 chorobach to ja mogę z lekarzem porozmawiać. Mam jedną wesołą PRZYJACIOŁKĘ, tylko ona trochę ... za dużo złocistego płynu. Kasia rozmawia jednak ja nijak tego miauczenia nie rozumiem. A przepraszam ,,pierdoły o rozmowach ze zmarłymi,, to też nie dla mnie. Wolę żywy PORTAL. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 16, 2008 11:06 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Chcialam wyjasnic, ze zlocistego plynu z alkoholem nie popijam. Latem-do obiadu bezalkoholowe zimne z lodowki, uwazam za b.dobre. Ale Rybacy (panowie) chyba wszyscy lubia naturalny zlocisty napoj, przynajmniej od czasu do czasu i to chyba nic zdroznego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: złocisty płyn
PostNapisane: Pt paź 17, 2008 10:20 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Ja się złocistego płynu nie wyrzekam, tylko co za dużo to niezdrowo. Jak się widzi Przyjaciół 3 razy w roku i zasiedzi się u nich albo u nas, to się trochę wypije. Lubię, lubię i Przyjaciół i złocisty płyn, jednak doktor zabronił. Przyjaciółka zdrowsza wypija, co mnie nie gorszy, natomiast gorszy mojego ślubnego. Sam nie może, więc drugiemu żałuje. Mało poczynań ludzkich mnie gorszy - każdy żyje jak może i nic mi do tego. Lubię ludzi, lubię zwierzęta, lubię wszystko co wokół mnie. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.015s | 13 Queries | GZIP : Off ]