Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piękny dzień
PostNapisane: Wt lis 11, 2008 1:46 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Świt. Nowy, piękny, pogodny dzień. Nie taki dzień jak co dzień, Dzień 0dzyskania Niepodległości. Wielka gala, bal. Marzy mi się, że ja taka szara kobieta, jakich w naszym kraju tysiące., będę na tym balu. Gdzie jest Czarodziejka, która zamieniłaby mnie, kobietę z ,,ciemnego ludu,, w księżniczkę. Przybądź Czarodziejko, błagam. Przenieś mnie do stolicy, gdzie nasz BOGATY Kraj, o nie, sam Kraj nie jest zbyt bogaty. Nie, inaczej w Kraju są witryny z rzeczami, których takie szare myszki na oczy nie widziały. Jego Władcy urządzają BAL. Pewnie będzie to Bal Tysiąclecia, Bal, gdzie biedacy w naszym Kraju mogą się najeść do syta jedzeniem, którego nie widzieli ani do ust nie wzięli ... Stop!!! - kto to tak krzyczy. Nie wiem, obok mnie tylko Kasia miauczy. Bo Kasia prosi aby jej otworzyć chociaż ciut, ciut balkon. Po co - pytam się, ja się szykuję na bal. - E, miauczy Kasia - Ty na bal? - Idę łapać myszki na balkon! I biegiem otwieram jej szparkę w drzwiach a ta mała, kochana Kasia znosi liście z balkonu, wmawiając mi, że to są myszki. Jest tak samo naiwna jak ja, jak wielu z nas, którzy chcieliby posmakować chociaż okruchy z ,,pańskiego stołu,,. 0cknij się, spójrz gdzie jesteś i gotuj swój obiad a nie marz o cudzych rarytasach. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: piękny dzień
PostNapisane: Wt lis 11, 2008 3:01 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Pani Mario.
Pozwalam sobie stwierdzić,że nie każda'' szara kobieta''pisze takie teksty jak Pani. Osobiście zazdroszczę tego bogactwa.
Daleko Pani do szarości, coś na ten temat mógłbym powiedzieć, znam sporo szczecińskich domostw, gdzie szarzyzna zamyka się w jednym słowie--SZAROŚĆ i to ponura.
A co do baletów w stolicy, niektórzy określili to jako skromny bankiecik inny niż sobie ktoś wymarzył. Widocznie nie wszystkie marzenia się spełniają,bez względu na zajmowane stanowisko.
Nasze miauczące stworzenia są na pewno sympatyczniejsze od niejednego człowieka, czyż nie tak.
pozdrawiam i życzę więcej kolorowych spostrzeżeń


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 3:21 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Dziękuję, co nieco za póżno.. Przepraszam, jestem zabiegana, na balu nie byłam. Jednak Pana piękne słowa, tak jakoś odbiegające od naszego narodowego kąśliwego języka są bardzo miłe. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.020s | 13 Queries | GZIP : Off ]