Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:57 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 9:43 am 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Czy w naszym KRAJU wszystko nowe musi polegać na likwidacji "starego". Był Portal Rodzinny - chętnie go zlikwidowano. Powstał nowy - czy aż tak wiele nowości? Nie widzę!!! 0 imprezach -fajne, ale bale się skończą. Chyba Rybacy nie zostaną zlikwidowane ani z nikim połączone. To jest Wspaniałe FORUM. Ja osobiście protestuję. Tyle ciekawych spraw nie tylko z Kraju ale także ze Świata. Ciekawe, co będzie dalej? Pozdrawiam "Rybki" Serdecznie i chcę dalej być jak to się dawniej mówiło "aktywnym działaczem na tym FORUM".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:09 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Dziękuję za poparcie i czekam na opinie pozostałych portalowiczów.
O ewentualnej fuzji z absolwentarem:
>KLIK< « Odpowiedź #22 - i dalej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 12:15 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Uwazam, ze Rybacy i Sympatycy portalu w kraju powinni podjac decyzje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 1:13 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Ci za granicą - także.
To nie tylko Sławka ze Szwecji, jest trochę innych, choćby dostarczycieli zdjęć do galerii z Australii, Francji, USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Chorwacji...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 4:12 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Witam. Moje zdanie jest jedno - jakaś konkurencja i to ZDROWA powinna istnieć. Jeżeli coś jest dobre i tworzy się nowy Portal - konkurencja jest bardzo wskazana. Rybacy - to bardzo dobry Portal i "zbrodnią" byłoby zlikwidowanie tegoż. Konkurencja jest wskazana. Każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie - co się jemu podoba lub nie. Pożyjemy, poczytamy - i dopiero po pewnym czasie możemy powiedzieć czy nam się podoba. "Nie chwal po przebudzeniu się słońca, bo pogoda może się zmienić parę razy w ciągu dnia". Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 7:15 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
nigdy nie byłem wielkim pisarzem i mówcą , ale swoje zdanie też mam. Do tej pory jakoś dawaliśmy sobie radę sami, w chwili gdy to piszę Rysio ostro walczy z konserwacja galerii. To jego i Krzysia dzieło i nie uważam by tą ciężka pracę niszczyć.
Nie zawsze mam czas tutaj zajrzeć , ale zawsze wracam tu z przyjemnością
i może niech tak zostanie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:20 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
No to dalej z tym koksem!
Pchamy "Rybakow" dalej jak bedzie, tak bedzie no i juz!
Przeciez to takze Muzeum! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 10:37 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Popieram Sławkę i Waldiego. Czy Waldi już nic na Rybakach nie robi. No to jest nóż prosto w moje serce. Na przykład Woti, którego szanuję i lubię stara się jak może na Nowym Forum, za co mu chwała i cześć. Najwięcej pisze się o balu Walentynkowym - Bal przeminie a życie gna dalej. Szczecin jest miastem z tradycjami, więc może trochę o Szczecinie, o osobach, które dla kultury Szczecina zrobiły wiele, bardzo wiele. Szczecin to kopalnia myśli i "złota". Irena Brodzińska, Urszula Rosłaniec, Stanisław Krzywicki, wojwodowie i prezydenci /byli/ - pan Lisewski - toć to 0NI pracowali dla Szczecina, aby nasz Gród wyrósł na piękne miasto. a że obecnie brudne - no to ktoś tutaj żle rządzi. Pozdrawiam Portal Rybacki i Absolwenta. Zgoda buduje. Róbmy swoje, panowie i panie, róbmy swoje. Każdy niech uprawia swój OGRÓD dla dobra Grodu Szczecina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt sty 29, 2010 11:00 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Maria nie martw się . Jak wiesz mój kolega Woti to emeryt, ja jako rencista muszę wiele robić by żyć w miarę godnie stąd chroniczny brak czasu, a do tego moje''atrakcje '' zdrowotne, komplikujące mi trochę życie. A doba to tylko 24 godziny.
Troszkę czasu też tutaj poświęciłem i żal by mi było tego.A do tego tworzymy bardzo dobry portal . Ilu byłych studentów ma swoją stronę? A MY MAMY. :D I BĘDZIEMY MIELI :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 30, 2010 12:18 am 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
"Znerwowałam się" i musiałam po Szkle Kontktowym otworzyć laptop. Ja jestem mamą Rybaczki Danuty. Gdy mi oświadczyła, że chce studiować Rybactwo - zatkało mnie. 0dsyłałam ją w rozmowie na inne studia - 0na się uparła i "Umarł w butach" skończyła uczelnię. Jednak także 3-letnie studia doktoranckie i Marketing i Zarządzanie na UW. Najbardziej kocha "Rybki". Utrzymują ze sobą kontakt, nawet te zza granicy. Wszystko 0k. Nie zapomnę jak Jej zniszczyłam jakiś szkielet stojący na oknie, a to był szkielet ryby. 0j, awantura, bo wyrzuciłam pracę z 3 piętra nie wiedząc co to "za cudo". Wesoło było, jak połowa akademika zeszła się u mnie w domu. Na szczęście było to duże mieszkanie. Natomiast nakarmić towarzycho, to była w owych czasach sztuka. Jednak nauka moich Córek była dla mnie przyjemnością. Waldi, życzę ZDROWIA i to DUŻO zdrowia a wszystkich Przyjaciół z Rybaków Serdecznie i ciepło pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 30, 2010 10:44 am 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Maria , dzięki za ciepłe słowa i życzenia, przydadzą się wystarczy spojrzeć za okno. Ostatnia taka zimę pamiętam w czasie stanu wojennego kiedy to w przerwie na studiach wylądowałem w wojsku.
SŁAWCIU a u ciebie jak tam zima też dopisuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 30, 2010 11:35 am 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Dzisiaj swieci slonce. Zima jest sniezna, mrozna ale nieraz chmurna.
Dziekuje za pozdrowienia rowniez serdecznie Was pozdrawiam.
Trzymajcie sie cieplo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 01, 2010 11:51 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Dziękuję Sławko. Trzymam się ciepło, skończyłam poprawki w tekście. Jednak z tym ciepłem to tylko w domu, bo na zewnątrz zimno. Wiadomo - Zima, jednak niedługo będzie WIOSNA. Przeglądam Rybaków i stwierdzam, że jest to doskonały blog, jak do tej pory - moim zdaniem - najlepszy. Rych0 jak i inni podają wiadomości z - można rzec całego Świata. Chętnie czytam rzeczy, o których jszcze nie słyszałam. Pozdrawiam i sobie jeszcze posłuchałam paru ślicznych piosenek. Potem Dobranoc i idę do mojej ciepłej Kotki-Kasi, która jest cieplejsza od poduszki elektrycznej. D O B R A N O C - bo od nadmiaru pracy głowa mi pęka. Wszystkiego Najlepszego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 02, 2010 12:14 am 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Milo nam wszystkim, ze tak pieknie napisalas o Rybakach. Dziekuje w imieniu moim i wszystkich.
Mario Twoj wklad w portal jest rowniez nieoceniony. Czytam Twoja Tworczosc na portalu i Polska staje sie blizsza.
Rowniez foty Waldi przyblizaja rodzinny kraj no i nie wspomne o dobrej Galerii moderatora Rycho i osob, ktore przekazaly cenne pamiatki.
A wiec NIECH ZYJE RYBALKA!
Hej!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 02, 2010 6:03 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
Drodzy moi, pytanie czy portal jest potrzebny, czy bedzie zyl, czy zostanie zlikwidowany
jest ciagle aktualne. Sa osoby dla ktorych niewatpliwie jest wazny i potrzebny ale za
wielu takich osob nie ma, nawet wsrod tych ktorzy sie zarejestrowali. Wystarczy zrobic
statystyke aktywnosci i okaze sie dla ilu osob jest naprawde wazny.
W tym watku wypowiedziala sie trojka absolwentow i jedna sympatyczka, jakie to
symptomatyczne :) Poza tym tematy tu poruszane , te zyjace niczym sie nie roznia
od innych popularnych portali. Z moich znajomych absolwentow w zyciu portalu prawie
nikt nie bierze udzialu.
Dla mnie osobiscie jest to zupelnie obojetne, interesujace mnie tematy sa poruszane na wielu innych tematycznych forach.

Pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 02, 2010 11:22 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
A Galeria? Czy M@rku nie uwazasz, ze wyrzucenie do kosza tylu tysiecy zdjec od ludzi, ktorzy zaufali i podzielili pamiatkami nie jest lekcewazeniem?
A Forum? Byloby wiecej osob, ktore sie w nie ANGAZUJA byloby ciekawsze.
Wcale nie uwazam tego Forum za nic nie warte. Chociazby wspomne o zaangazowaniu Waldi i Rycho w przygotowaniu relacji z regat zaglowcow w Szczecinie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 9:50 am 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Czym jest lepszy inny Portal, gdzie równierż wypowiada się kilka osób. Ponadto jest nieuporządkowany. Rych0 pięknie i wyrażnie zaznaczył gdzie można czytać, co pisać. Jestem sympatyczką - zgoda, jednak moje zdanie winno się także liczyć. Portal Rybacki - to jest bogactwo wiadomości, które przekazały w tym Portalu 3 osoby i 1 sympatyczka. Z tym się nie zgadzam. Jest tutasj dużo autorów z całego Świata, wiadomości ciekawe i moim zdaniem /każdy ma prawo mieć swoje zdanie/ jest to na dzień dzisiejszy najbardziej światowy Portal a nie zaściankowy. Pozdrawiam autorów, sympatyków i wszystkie osoby, które zaglądają na Portal Rybacki. Rybacy najwięcej zwiedzili mórz, oceanów i różnych portów. Zamknąć Portal Rybacki to jakby /przepraszam za słowo/ zabić złotonośną kurę. Z szacunkiem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 10:07 am 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Portal Rybakow jest w rankingu "Szczecin najlepsze strony WWW". I tu zajelismy czwarte miejsce!.
W stronach o morzu zajelismy dwunaste miejsce.
Mozna sprawdzic klikajac na stronki z pierwszej naszej strony.
Gratuluje sukcesu wszystkim zainteresowanym. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 3:48 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Jeszcze zabiorę głos w sprawie likwidacji rybaków. Szczecin - miasto morskie. Serce Polski "od morza do morza" ma zostać zlikwidowany. Czy to jest poważna propozycja i poważna dyskusja, czy kierują się niektórzy forumowicze niechęcią do innych osób. Co prawda nie jestem rybaczką - jednak moja córka, mój zięć i jego ojciec - kończyli studia na Akademii Rolniczej. I co dalej? Była walka o utworzenie Uniwersytetu w Szczecinie, jednak chyba nie likwidacją Akadamii Rolniczej. I co dalej? Nie ma rybactwa, więc zn iszczyć dobry portal Rybacki! 0t, nasza polska rzeczywistość, przypomina mi to czasy...nie tak odległe, kiedy obecni "krzykacze" i ich "rodziciele" byli członkami tej obecnie znienawidzonej partii i ustroju. Lepiej walczmy o to, co nas łączy z morzem a porachunki zostawmy na "zaś". Gdyby zajrzeć w niektóre życiorysy, pewnie nie jedna czy dwie osoby padłyby na ziemię ze zdumienia. Walczmy o Rybaków, w tej chwili ceniony Portal. Jak ktoś nie wie, o co chodzi, niech poczyta "Hdej, hej Rybacy" od początku do dnia dzisiejszego. Miłej lektury. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 9:26 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
Mozna jasniej ? Konkretne kto to sa ci "krzykacze" nawolujacy do likwidacji portalu ?
Likwidacji morskiego Szczecina itd.itp. ?
Bardzo subiektywnie napisze to co powiedzialem Rychowi a tu powturze - na portal wszedlem
z ciekawoscia i sympatia. Moze oczekiwalem za wiele, myslalem ze zainteresuje wieksza
liczbe absolwentow, bedzie poruszal tematy zwiazane z rybactwem, morzem itd.Tak jednak sie nie stalo. Wiekszosc po kilku wizytach, jednym czy 2 postach sie nie odzywa. Jesli jest inaczej to mnie poprawcie.
Nie nawoluje do likwidacji,dorobek galerii jest ogromny, z przyjemnoscia ogladam zdjecia z mlodosci, doceniam wielki wklad pracy zalozycieli ale prawda jest taka ze jest to portal praktycznie kilku osob, ktore dziela sie przemysleniami, niewatpliwie ciekawymi, ale bardzo luzno zwiazanymi z tytulowym rybactwem.
Piewrwszego posta w tym watku napisalem m.inn. zeby sprawdzic jaki przyniesie odzew.
Nie mylilem sie, odpowiedzialy jedynie osoby najczesciej sie udzielajacy, inni milcza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lut 03, 2010 11:25 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Właśnie, jak w każdy wieczór usiadłam aby poczytać, poogladać Portal Rybacki. Wiem, że mieszkam w Szczecinie, o którym się mówi w szerokim Świecie, że leży nad morzem, chociaż do morza 100 km. Jednak to jest silniejsze ode mnie, widocznie uzależniłam się od Rybaków. Mam nadzieję, że Forum Rybackie pozostanie. Z tą nadzieją życzę D O B R A N O C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 7:18 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Witam, Panie Marku. Nie dużo mam do porzekazania, ponieważ każdy ma prawo wypowiedzieć własne zdanie i chwała mu za to. Każdy z nas jest innym Człowiekiem, inaczej na wszystko patrzy . Natomiastpragnę PANU przekazać pozdrowienia i Najlepsze Życzenia w Nowym 2010 ROKU od Pana Bogdana Borysowicza. Byłam Dzisiaj z wiytą u tych Państwa, są to moi Przyjaciele. Cieszy mnie to, że mogę Pana pozdrowić i także w moim imieniu, chociaż nieco spóżnione życzenia - wszak to luty - przesyłam Panu. Cieszę się z poznania Pana chociaż tylko wirtualnie. Jeszcze raz serdeczne POZDROWIENIA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 1:16 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Nawet jeśli forum nie jest przesadnie rozgadane, jest to miejsce gdzie możemy się spotkać, czy dać o sobie znak życia. No chyba, że ktoś woli kilkadziesiąt "Wydziałów", często jedno dwu osobowych, założonych na kilkunastu "Akademiach Rolniczych", albo wręcz luzem, na portalu nasza-klasa.pl
Nota bene powstaliśmy wcześniej, niż "n-k.pl"
70 % odwiedzających zagląda spoza Szczecina, a 15 % z zagranicy, głównie z krajów gdzie faktycznie przebywają nasi absolwenci. (dane z 24 stat)
Kiedyś woti proponował nam fuzję ze swoim portalem rodzinnym, który po 2 latach działalności wyzionął ducha.
Teraz wchłonąć ma nas absolwentar...
Woti pewnie nie wie nawet, jaką ma oglądalność i zasięg.
Życzę absolwentarowi, aby rósł w silę, szczególnie polecam Salon Absolwenta, ale teraz taki anschluss = wchłoniecie , nie uśmiecha się nam.
Jedyny problem, to finansowy. Absolwentar jest za frico a my płacimy za hosting.
Ale jak płacimy to i wymagamy - dużo miejsca na serwerze, bezpieczeństwo, kopie zapasowe, całodobowa pomoc techniczna w razie awarii.
Woti jest na garnuszku i łasce ZUT. Pewnie nawet nie wie, ile dostał tam miejsca na serwerze...
Myślę, że co najmniej ten rok przeżyjemy jeszcze samodzielnie, a gdy absolwentar będzie już duży i silny, do tematu przyłączenia za rok powrócimy.
Dziwne, że woti się tu nie wypowiedział, tylko na pobocznym wątku na absolwentarowym forum....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 7:20 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
No, nie. Większej radości Rych0 nie mógł mi sprawić. Wreszcie się wypowiedział bardzo mądrze, z radością przeczytałam tę wypowiedż. Ja myślę, że jeżeli rozmawiają 3-4 osoby to jest rozmowa Przyjaciół. Jednak przeglądając Rybaków często, czytam wypowiedzi nie tylko 4 osób. Jest masa mądrych wiadomości z CAŁEGO ŚWIATA. Jest to nasz morski Portal. Rok - to dużo. Przez rok mogą nastąpić takie zmiany, które nie śniły się nawet największym Prorokom. Krytykować łatwo natomiast robić gorzej. Wiem to z własnego doświadczenia - wydając książki - ci krytykujący jakoś nic nie wnieśli literacko do Naszego Grodu. Pozdrawiam Serdecznie. Róbmy swoje, nie zastanawiajmy się jak śpiewał pan Wojciech Młynarski - "Co by tu Panowie jeszcze "spieprzyć". Robi się to bez naszego udziału. Właśnie w niedzielę podsyłam felieton o "Siermięgach i p.Marianie Górskim. Serdecznościdla Ryszarda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lut 07, 2010 11:02 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Pozdrawiam moich "Kochanych Rybaków". Felieton o p.Marianie Górskim i o "Siermięgach" prześlę jutro i pojutrze. Mój Mężulo znów chory, lekarz będzie jutro a ja ze zdenerwowania "nie mam głowy do pisania." Niech nam żyją Rybki w Zdrowiu.

Dopukiśmy młodzi i sercem i duszą
Nie wiemy jak cenić ten skarb
Lecz kiedy się włosy srebrem przyprószą
Widzimy, co skarb ten był wart
Żałujemy tych dni, a po nocach się śni
Jedna prawda, a prawda ta brzmi:

Nie srebro, nie złoto, to nic chodzi o to
By młodym być i więcej nic,
Nie rozgłos, nie sława, nie stroje, zabawa
Tylko młodym być i więcej nic.
A jeszcze do tego mieć kogoś bliskiego
I kochać GO i więcej nic.
Zakochanym być i kochanym być
I mieć wciąż dwadzieścia lat.

Portal Rybacki zawsze będzie MŁODY. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.015s | 13 Queries | GZIP : Off ]