Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 9:31 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Przedstawiamy tu wspomnienia jednego z naszych kolegów, którzy w taki oto sposób zagościli w naszym kraju na długie lata

TAKI DZIEN JAK DZIS. 13 WRESNIA ,PONIEDZIALEK,1976-EGO ROKU,PRZYJECHALEM DO POLSKI. JAK ZOBACZYLISMY TAKI MALY PORT LOTNICZY Z GORY BYLO TRUDNO UWIERZYC ZE TO JUZ POLSKA I OKECIE.
ZALOGA SAMOLOTU,LOT,MUSIELI NAM POEIDZIC ZE TO JUZ WARSZAWA.

CZEKALA NA NAS PANI Z ALMATURU. ZAPROWADZILA DO TAKSOWEK,BYLO NAS 11-TU,I ZALATWIAL TAK ZE NAS SKAZOWALI PO 15 DOLAROW ZA KAZDA TAKSOWKE.LADNY POCZATEK.DOJECHALISMY DO WARSZAWY CENTRALNEJ KTORA JESZCZE BYLA W BUDOWIE. POKAZALA NAM GDZIE SA KASY BILETOWE,PERONY I TYLE JA WIDZIELISMY. BYLISMY GLODNE.PODZIELILISMY SIE NA DWIE GRUPY ABY ISC DO WARSU COS JESC. PIERWSZA GRUPA WROCILA I NIC NIE JEDLI.DRUGA GRUPA,JA Z NIMI,POSZLISMY.NI MKOZNA BYLO SIE DOGADAC BO TYLKO MOWILI PO POLSKU A MI Z POLSKIM 0.KELNERKA SZLA I MIALA BLUKI I MASLO.WIEC NASZ PIERWSZY OBIAD W POLSCE BYL BLUECZKI Z MASLEM I COCA COLA.
DOJECHALISMY DO LODZI,TAM BYL STUDIUM JEZYKA POLSKIEGO DLA CUDZOZIEMCOW,KAZALI NAM ZABRAC SZCZOTECZKI DO ZEBOW I PIZAME.DALEJ DO SZPITALA NA 3 DNI KWARANTANNA BO BYLISMY Z INNEGO KONTYNENTU.
TO JUZ BYLO WIECZOREM.DALI NAM CHLEB I MARMOLADA.PAMIETAM ZE POWIEDZIALEM ZE CHLEB JEST TWARDE JAK PODESZWA OD BUTOW I TAK POTEM MOWILISMY DO CHLEBA. NA DRUGI DZIEN,SNIADANIE ZUPA MLECZNA,OBIAD OGORKOWA I BIGOS.PIERWSZY RAZ W ZYCIU WIDZIELISMY CZEGOS TAKIEGO, A TERAZ ICH UWIELBIAM OPROCZ ZUPY MLECZNEJ.
NA DRUGI DZIEN Z IVANEM POWIEDZILISMY ZE IDZIEMY WYSLAC WYDOKOWKI NA POCZTE KTORA BYLA NAPRZECIWCO,+-50m.NO I POJECHALISMY DO BALATONU,RESTAURACJE NA PIOTRKOWSKIEJ,NAJEDLISMY SIE I NAPILISMY SIE.WROCILISMY I PIELIEGNIARKA KRZYCZALA NA NAS ALE I TAK NIC NIE ROZUMIELISMY. I TAK PRZYJECHALEM DO POLSKI I ZE MNA RYTMY LATYNOWSKIE KTORE SA TERAZ W POLSCE BARDZO POPULARNE. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYTSKICH KTORYCH MNIE ZNAJA,WSZYSTKICH KTORYCH MNIE POMAGALI Z POLSKIM I Z WSZYSTKIMI BO INACZEJ BYM NIE MOGL PISAC TO WSZYSTKO I TYCH KTORYCH LUBIA SALSA!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6OLjvzfHopU


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.013s | 15 Queries | GZIP : Off ]