Gadulec
http://forum.rybacy.org/

The Tall Ships Races Szczecin 2013
http://forum.rybacy.org/viewtopic.php?f=23&t=1200
Strona 1 z 1

Autor:  RychO [ Pt sie 02, 2013 4:02 pm ]
Tytuł:  The Tall Ships Races Szczecin 2013

Z redakcyjnej poczty:

Żagle – startuje dedykowany kanał Platformy Hybrydowej TVP!

ZOBACZ REGATY
W NOWEJ TELEWIZJI

2 sierpnia regaty i żaglowce zacumują w domach widzów Telewizji Polskiej aż na 4 dni. TVP po raz pierwszy uruchomi dedykowany kanał na żądanie – TVP Żagle, który do 5 sierpnia będzie nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem http://www.tvpstream.tvp.pl oraz przy pomocy aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Dzięki najnowszym technologiom telewizyjnym i internetowym Żagle będzie można oglądać na całym świecie.

Premiera Kanału Żagle podczas finału regat wielkich żaglowców „The Tall Ships Races Szczecin 2013”. Do Szczecina przypłynie około 100 żaglowców i jachtów. W imprezach towarzyszących weźmie udział blisko 2 miliony osób. Na scenie zobaczymy m.in. Nelly Furtado. Finał regat The Tall Ships Races to jedna z największych imprez żeglarskich na świecie.
Od 2 do 5 sierpnia br. codziennie na antenie Żagli nadawane będzie 4,5 godziny programu na żywo poświęconego tej wyjątkowej żeglarskiej przygodzie - regatom „The Tall Ships Races Szczecin 2013”. W programie ciekawe rozmowy z żeglarzami, turystami, felietony i reportaże. Wszystko na żywo.

Jak oglądać telewizję hybrydową?. Wejdź na stronę internetową TVP Szczecin- szczecin.tvp.pl, do zakładki TVP Żagle i sprawdź -„Jak to działa”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/