Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:34 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 10, 2008 3:37 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Chyba teraz jest bardziej przejrzyście?
Podziękowania dla Michała :)

Co by tu jeszcze dodać, poprawić?
Czekamy na wasze sugestie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Pn lis 03, 2008 9:38 am przez RychO, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 10, 2008 8:09 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Uwazam, ze to wstyd tak okroic i zmniejszyc dzialalnosc portalu absolwentow naszego wydzialu. Wydzial ma osiagniecia w kraju i za granica i zasluguje na lepsze traktowanie. Tematy jak toplees i o kotach to i owszem , ale to zadna marynistyka. W Ksiedze Gosci duzo absolwentow znalazlo swoich dawnych przyjaciol. mam pytanie na ktore mam nadzieje otrzymam odpowied. Czy odszukanie przyjaciol z studeckich czasow na portalu absolwentow rybactwa jest zjawiskiem negatywnym? Jezeli tak to dlaczego?Tworczosc Rybakow byla tworczoscia ciekawa, inspirujaca, dlaczego jej teraz nie ma? Nastepne pytanie dotyczy Sediny. Co ten portal skadinand szanowany u nas robi? I za kogo robi? Przeciez to nie rybalka.Ostatnie pytanie dotyczy czy portal moze egzystowac bez Admina , czy Rycho?byc moze Rycho ma malo czasu, ale pewne zasady fair obowiazuja nawet w rybackim swiecie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 11, 2008 9:58 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Na razie przyjęliśmy z Waldim zasadę, że widoczne są tylko działające elementy portalu. Też żałuję, że nie ma „twórczości”, mimo że nie cieszyła się zbytnią popularnością. Po prostu została źle wyeksportowana z australijskiego serwera i nie można jej zainstalować. Trzeba by żmudnie zaczynać od nowa.

Może faktycznie warto przywrócić „księgę gości”? Też nie mamy pewności, czy będzie widać poprzednie wpisy, czy trzeba będzie zacząć od nowa? Inna sprawa to jej zabezpieczenie. Może się zdarzyć, że będzie i 50 wpisów dziennie o… wiagrze itp.
Poza tym księgi gości wychodzą z internetowej mody (ale my możemy być jednak de mode).

Od czasu gdy przestał nas wspierać wiskawa – Ojciec Założyciel – bez wiskawy, mielibyśmy g… a nie portal, technicznie udziela się tylko Waldi i ja, a nasze umiejętności w te klocki są bardzo mizerne. Zajmował się tym wiskawa, jedyny prawdziwy informatyk w naszym gronie. Wycofał się z braku czasu, techniczne pilnowanie samemu portalu to wbrew pozorom kupa roboty; a także rozczarowany nikłym oddźwiękiem na nasz portal. Ze statystyk tego okresu wynikało, że tylko galeria cieszy się jako taką popularnością. Forum i księga też – ale czytają je głównie boty (internetowe roboty – usiłujące wtrynić jakiś spam), a twórczość głównie sami autorzy.
Teraz nad ogólnym bezpieczeństwem czuwa home.pl – oczywiście nie za frico, a działających części portalu, praktycznie ja sam jeden.
W takim jednoosobowym składzie, to ja mogę założyć sobie bloga, na portal, nawet taki dwuczęściowy jak teraz to nieco za mało.
To że coś w ogóle widać w Internecie to zasługa Michała – kolega syna Waldiego, który nam dwukrotnie pomógł jako wolontariusz.

Co do: toplessów, kotów, sedin etc. :
Myślę że naszych użytkowników rajcują nie tylko ryby. Chcesz więcej o rybałce? Proszę bardzo, załóż nowe ciekawe wątki i prowadź tam dyskusję.
A dyskutantów pełno ci u nas! Gdyby nie Ty i Waldi, miałbym wrażenie , że na tym forum gadam sam ze sobą:
http://rybacy.home.pl/phpBB2/memberlist.php

RychO:
Dołączył: 20 Wrz 2006 Postów: 1078
[32% z całości / 1.56 postów dziennie]
Skąd: Szczecin -Kozacka Góra


Reasumując: Waldi i ja to trochę za mało ludzi, aby wszystko od razu było super:
http://rybacy.org.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=116

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.014s | 13 Queries | GZIP : Off ]