Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witajcie
PostNapisane: Cz lip 23, 2009 10:08 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Witajcie, Najmilsi, Drodzy Przyjaciele. Wiem, doskonale wiem, że na Forum się nie klnie ani nie używa brzydkich słów. Proszę wykreślić, to co napisze , albo nie.
Niech Szlaczek trafi ten rok. Jest on dla mnie od początku pechowy i oby się skończył. Żałuję tego ,,pół-dziada - pół-młodzika,, bo to jednak jakby nie patrzeć druga połowa roku. Człek /tzn. ja nie piszę o innych osobach/ starszy z każdym dniem, każdą minutą. Wyjechałam i wróciłam, chyba za godzinę. ,,Wiatr z piorunami - to Ty,, - kiedyś śpiewano w piosence. Niestety, wiatr, deszcz i pioruny mnie tak ,,ukochały,, że wpadłam na drzewo i nie dojechałam do ukochanych Brzózek. Brzózki - to jest moje zacisze, moje wyciszenie, moja Madzia i Zbyszek oraz inni - Dorotka, Michał. Czekam na sprawne auto i chcę wyjechać, a potem do rodzinnego miasta także. Ciągnie mnie w świat - może to mój ostatni rok. Nie wiem. I wszystko się wali. Albo pech, albo ...nie wiem jak to nazwać. Mam już dość duchoty, tego ,,zapyziałego Szczecina,,. Kocham Szczecin, bardzo, to jest moje życie, to jest moje dzieciństwo, to jest moja młodość, wiek dojrzały i wiek ...? Nie dopiszę jaki, bo wiadomo. Życie nie cofa się, lecz pędzi niczym pociąg pospieszny. Usiadłam do laptopa, aby się wyżalić, popłakać. Przesadziłam z tym płaczem, jednak ten rok nie jest łaskawy dla mojej skromnej osoby. Pozdrawiam i proszę o dobre piosenki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pt lip 24, 2009 8:57 am 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
http://www.youtube.com/watch?v=4wwRVPgRSbE melodyjka z Norwegii:Maryja, Maryja tralala i pozdrowionka :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: N lip 26, 2009 8:27 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Pani Mario
wszyscy doskonale wiemy,że życie nie jest usłane różami. to fakt.Bywają dni lepsze i gorsze i co my na to możemy poradzić.
Szanowna Pani Mario ! kpić z tego . Sam nie raz , nie dwa też się zastanawiałem bo co chwilę działy się jakieś dziwne rzeczy wokół mojej osoby, których sobie nie życzyłem W końcu dni się kończą ,zaczynają nowe z nowymi niespodziankami.
sam się o tym przekonałem nie tak dawno. Wracałem wieczorkiem z Berlina autostrada pusta, tylko mój samochód i do dzisiaj się zastanawiam dlaczego jakiś futrzak wybrał akurat zderzak mojego samochodu, a nie poczekać na następny. Parę rzeczy popękało, ALE DLACZEGO ZWIERZ WYBRAŁ MÓJ ZDERZAK????? .
W sumie jestem szczęśliwy ,że to coś było tylko wielkości mojego kota. A gdyby było większe, typu sarna. A ja 130 km/godz na autostradzie. Mogło by być nieciekawie. Czyli wyszedłem na plus. Może też tak było u Pani , Pani Mario , kto wie.
a jak nie masz Pani czym podjechać do Brzózek , chętnie służę moim samochodem, czasem też dysponuję, choć nie zawsze.
No i przy okazji będę miał przyjemność poznać Panią osobiście.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: N lip 26, 2009 11:46 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Kpic z czyjegos nieszczescia, jest mi takie postawienie sprawy obce.
Maria prosila o muzyke, wiec zapodalam cos wesolego, zeby ja rozweselic.
Prawda jest ze zycie to raz pod gorke i raz z gorki. Prawda rowniez jest, ze sa lata chude i tluste.
Marii zycze, zeby wszystko co ja martwi po prostu przestalo jej spawiac klopot
i zeby wreszcie szczescie i radosc zapukala do jej drzwi.
Serdeczne pozdrowienia dla Marii.
Slawka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 3:15 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Witam , osobiście nigdzie nie widzę słów kpiny z mojej strony :shock: :shock: :shock:
a stosownej muzyki niestety do tekstu Pani Marii znaleźć nie mogłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 4:10 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
To chyba nieporozumienie. :shock: Moze znajdziesz cos wesolego?
Rowniez chetnie poslucham.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:09 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
http://www.youtube.com/watch?v=pO3KN8WC ... re=related Przegladajac moje stare "zasoby" muzyczne , znalazlam ta melodie, ktora przypuszczam Maria znala i lubila. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:31 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
http://www.youtube.com/watch?v=4YfYzDeoT7M a teraz z netu: Halina Kunicka spiewa ta sama melodie w wersji polskiej. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 11:09 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Witajcie, moi Mili
Dziękuję za słowa pociechy. Dziękuję Sławce. Jesteś miłą osobą, dziękuję Waldiemu. Myślę, że nikt nie chciał nikogo urazić, wszak jesteśmy Przyjaciółmi. Słuchałam Maryji - niezłe i zaraz posłucham pani Haliny Kunickiej. Dopiero mogę odpisać, bo moje ,,szczęście wnuczka Maja" odeszła od laptopa i córka zawiozła ją do domu. Nawet oglądam i słucham ,,Szkło Kontaktowe,, jednym uchem i prawie okiem. Dziękuję za życzliwość, auto już mam, jednak mąż nie czuje się najlepiej. Przy jego chorobie, nie mogę zostawić Go samego. Zastanawiam się gdzie siedziba - Sztab Portalu rybackiego się mieści. Że Sławka jest w chyba w Szwecji domyślam się. Uważam, że ,,Przyjaciół i osoby życzliwe w obecnych czasach nie spotyka się wielu i życzliwości nigdy nie mamy za dużo". Ludzie warczą na siebie.Ja co roku gdzieś wyjeżdżałam i widzę, że lato powoli, powolutku ucieka, więc ciągnie mnie w Świat. Niestety - życie mówi STOP! i przyjmuję je z pokorą. Zawsze miałam z górki i gdy teraz trochę pod górkę - załamuję się nieco. To minie. Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za wsparcie.
.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 10:23 am 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Pani Mario
cały ''sztab'' porozrzucany po świecie. Jak Pani wiesz nasza koleżanka w Szwecji, Rysio na Pomorzanach a Waldi na Niebuszewie urzędują :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 2:00 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
http://www.youtube.com/watch?v=audMc2ptnWk to duet ze Szczecina? przypominam jak byliscie aktywni muzycznie? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.021s | 14 Queries | GZIP : Off ]